Search form

Марко 14:24

24И им рече: – Оваа е Мојата крв на Новиот завет, која се пролева за мнозина!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index