Search form

Марко 14:25

25Вистина ви велам: Јас повеќе нема да пијам од лозовиот плод сѐ до оној ден, кога ќе пијам нов во царството Божјо.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index