Search form

Марко 14:28

28Но потоа, кога ќе воскреснам, ќе отидам во Галилеја, порано од вас.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index