Search form

Марко 14:30

30Му рече Исус: – Вистина ти велам: дека уште денеска, во оваа ноќ, пред да запее петел двапати, ти трипати ќе се откажеш од Мене.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index