Search form

Марко 14:31

31Но, тој уште повеќе тврдеше: – Ако треба, дури и да умрам со Тебе, нема да се одречам од Тебе. – И сите така рекоа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index