Search form

Марко 14:32

32Пристигнаа во едно место, по име Гетсиманија; и им рече на учениците Свои: – Седете овде, додека отидам да се помолам!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index