Search form

Марко 14:33

33И ги зеде со Себе Петра, Јакова и Јована; се ужаси и почна да тагува.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index