Search form

Марко 14:35

35И штом се оддалечи малку, падна на земјата и се молеше, за да го одмине оној час, ако е можно;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index