Search form

Марко 14:36

36и велеше: – Ава, Оче! Сѐ е можно за Тебе; нека Ме одмине оваа чаша; но не како Јас што сакам, туку – како Ти.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index