Search form

Марко 14:37

37Па, дојде и ги затече да спијат, и му рече на Петра: – Симоне, спиеш ли? Не можеше ли еден час да бидеш буден?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index