Search form

Марко 14:38

38– Бидете будни и молете се, за да не паднете во искушение; духот е бодар, но телото е слабо.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index