Search form

Марко 14:42

42Станете да одиме! Еве, наближи оној што Ме предава.

Крај на вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index