Search form

Марко 14:44

44А оној што Го предаваше, им беше дал знак, велејќи: – Кого што ќе Го целивам, Тој е; фатете Го и водете Го претпазливо!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index