Search form

Марко 14:45

45Па, кога дојде, веднаш се приближи до Него и рече: – Рави, Рави! И Го целива.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index