Search form

Марко 14:47

47Еден, пак, од оние што стоеја таму, извади нож, го удри слугата на првосвештеникот и му го отсече увото.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index