Search form

Марко 14:48

48Исус им одговори и рече: – Како на разбојник сте излегле со ножеви и колови, за да Ме фатите?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index