Search form

Марко 14:49

49Секој ден бев со вас во храмот и поучував, и не Ме фативте. Но нека се исполни Писмото.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index