Search form

Марко 14:5

5Тоа можеше да се продаде за повеќе од триста пенези, и да се раздадат на сиромасите. И негодуваа против неа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index