Search form

Марко 14:51

51А по Него врвеше еден млад човек, наметнат со платниште на голо тело; и војниците го фатија.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index