Search form

Марко 14:58

58– Чувме дека Он говореше: ќе го урнам овој ракотворен храм и по три дни ќе соѕидам друг, неракотворен.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index