Search form

Марко 14:6

6Но, Исус рече: – Оставете ја неа; зошто ја буните? Таа направи добро дело за Мене.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index