Search form

Марко 14:60

60И првосвештеникот, откако застана на средина, Го праша Исуса, говорејќи: – Ништо ли не одговараш, што сведочат овие против Тебе?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index