Search form

Марко 14:61

61Но Он молчеше и ништо не одговараше. Првосвештеникот повторно Го праша и Му рече: – Ти ли си Христос, Синот на Благословениот?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index