Search form

Марко 14:62

62Исус рече: – Јас сум; и ќе Го видите Синот Човечки како седи од десната страна на силата и како доаѓа на облаците небески.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index