Search form

Марко 14:63

63А првосвештеникот, пак, штом ги раскина алиштата свои, рече: – Што ќе ни се повеќе сведоци?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index