Search form

Марко 14:64

64Чувте како хули на Бога; како ви се чини? И сите тие признаа дека заслужува смрт.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index