Search form

Марко 14:66

66Кога Петар беше долу во дворот, дојде една од слугинките на првосвештеникот,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index