Search form

Марко 14:67

67па штом го виде Петра да се грее, погледна во него и рече: – И ти беше со Исуса Назареецот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index