Search form

Марко 14:68

68Но тој одрече, велејќи: – Не знам, ниту разбирам што говориш. И излезе надвор, пред дворот; и запеа петел.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index