Search form

Марко 14:69

69Слугинката, кога го виде повторно, почна да им говори на оние што стоеја таму: – И овој е од нив.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index