Search form

Марко 14:7

7Сиромасите ги имате секо гаш со вас, и кога сакате можете да им направите добро; но Мене Ме немате секогаш.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index