Search form

Марко 14:70

70Тој пак одрече. Подоцна, оние што стоеја таму му рекоа на Петра: – Навистина и ти си од нив; бидејќи си Галилеец, а и говорот ти е таков.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index