Search form

Марко 14:71

71А тој почна да се колне и се заколна: – Не Го познавам Тој Човек, за Кого што говорите.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index