Search form

Марко 15:16

(Зачало 67)

16Војниците, пак, Го одведоа внатре во дворот, односно, во судницата, и повикаа цела чета,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index