Search form

Марко 15:17

17па Му облекоа пурпурна наметка, и откако сплетоа трнов венец, Му го ставија на главата;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index