Search form

Марко 15:19

19И Го биеја по главата со трска и плукаа на Него; паѓајќи на колена, Му се клањаа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index