Search form

Марко 15:2

2И Пилат Го праша: – Ти ли си Царот Јудејски? А Он одговори и рече: – Ти велиш.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index