Search form

Марко 15:22

(Зачало 68)

22Па Го одведоа на местото Голгота, што значи: место на черепи.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index