Search form

Марко 15:24

24Тие што Го распнаа, ги разделија алиштата Негови, фрлајќи ждрепка, – кој, што да земе.

Читај во петокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index