Search form

Марко 15:27

27А со Него распнаа и двајца разбојници, едниот од десната Негова страна, а другиот од левата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index