Search form

Марко 15:28

28И се исполни Писмото, кое вели: „и меѓу беззаконици Го ставија“.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index