Search form

Марко 15:35

35Некои од оние, што стоеја таму, штом чуја, рекоа: – Ете, го вика Илија.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index