Search form

Марко 15:4

4А Пилат повторно го праша и рече: – Ништо ли не одговараш? Види колку многу сведочат против Тебе!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index