Search form

Марко 15:47

47А Марија Магдалина и Марија Јосиева гледаа каде Го полагаат.

Крај на десеттото евангелие за страданијата Христови

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index