Search form

Марко 15:7

7И беше еден по име Варава, осуден со другарите свои, кои во една буна извршиле убиство.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index