Search form

Марко 15:8

8И кога извика народот, почна да го моли Пилата да им го направи она, што им го правел секогаш.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index