Search form

Марко 15:9

9А тој им одговори и рече: – Сакате ли да ви Го пуштам Царот Јудејски?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index