Search form

Марко 16:11

11но тие, кога чуја дека е Он жив, и дека таа Го видела, не поверуваа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index