Search form

Марко 16:12

12Потоа им се јави во поинаков лик на двајца од нив по патот, кога одеа в село.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index