Search form

Марко 16:13

13И штом се вратија, тие им кажаа на останатите; ама и ним не им поверуваа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index